artemisestate01.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Малинова долина
232 000 €
453 752.56 лв.

(2 442 €, 4 776.14 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 16:40 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 120 пъти.
Площ:
95 m2
Етаж:
1-ви от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

АРТЕМИС ЕСТЕЙТ ви представя тристаен апартамент в затворен комплекс в кв. Малинова долина с Акт 16.

Предлагаме за продажба просторен двустаен апартамент, разположен в модерен затворен комплекс в един от най-перспективните и бързоразвиващи се квартали на София - Малинова долина.

Апартаментът се намира в нова сграда с издаден Акт 16. Имотът се отличава с функционално разпределение, висококачествено строителство и спокойна жилищна среда с контролиран достъп.
Разпределение: входно антре, всекидневна с кухненски бокс и излаз към дворна тераса, две спални помещения и две бани с тоалетни - 95 кв.м. , и се намира на първи етаж.

Комплексът предлага:
- контрол на достъпа и видеонаблюдение
- красиво озеленени общи части
- паркинг
- бърз достъп до бул. Симеоновско шосе и Околовръстен път

Квартал Малинова долина е предпочитан район за живеене и инвестиция - в близост до УНСС, район Студентски град, Бизнес парк София, както и до бъдеща станция на метрото. Районът се развива активно с нови сгради, училища и търговски обекти.

Подходящ за:
- лично ползване - за млади семейства или хора, търсещи комфорт и сигурност.
- инвестиция - районът се отличава с отлична доходност при отдаване под наем.

Ако проявявате интерес към имота се свържете с нас на телефона посочен в обявата, като ще ви бъде необходим референтен номер на имота: 45130.

ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град София, Малинова долина
Обява: 1c177798843533081

232 000 €
453 752.56 лв.
История на цената
(2 442 €, 4 776.14 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град София, Малинова долина