artemisestate01.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град София, Банишора
240 000 €
469 399.20 лв.

(2 353 €, 4 602.07 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 9:13 на 3 април, 2026 год.
Обявата е посетена 1667 пъти.
Площ:
102 m2
Етаж:
4-ти от 13
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2025 г.

Описание на имота:

Паркомясто включено в цената!

АРТЕМИС ЕСТЕЙСТ ви представя тристаен апартамент в ж.к. Банишора.

Жилището разполага с площ от 102 кв.м / входно антре, всекидневна с кухненски бокс, две спални помещения, две бани с тоалетни и тераса. Намира се в нов жилищн комплекс от затворен тип, разположен на четвърти етаж, с югоизточно изложение и гледка към вътрешния двор на комплекса.
Имотът е подходящ както за лично ползване, така и за инвестиция!

Комплексът е създаден с внимание към всеки детайл, за да предложи комфорт, сигурност и високо качество на живот. Разположен в една от най-предпочитаните и динамично развиващи се части на София, комплексът съчетава модерна архитектура, отлична инфраструктура и зелена среда, която носи усещане за спокойствие и баланс. Състои от няколко елегантни сгради, а общите части са завършени с висок клас материали, околната среда ще бъде озеленена и добре поддържана.

Локацията осигурява бърз достъп до центъра на София, основни булеварди и метро, като същевременно предлага тишина и зеленина перфектен баланс между градски ритъм и комфортен дом.

Ако проявявате интерес към имота се свържете с нас на телефона посочен в обявата, като ще ви бъде необходим референтен номер на имота: 44762.

За нашите клиенти сме подготвили:
* богато портфолио от различни имоти в различни райони;
* консултация със специалист недвижими имоти;