artemisestate01.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Люлин 5
148 999 €
291 416.71 лв.

(2 328 €, 4 553.17 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 14:05 на 29 април, 2026 год.
Обявата е посетена 313 пъти.
Площ:
64 m2
Етаж:
11-ти от 14
Строителство:
ЕПК, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

АРТЕМИС ЕСТЕЙТ ви представя двустаен апартамент в ж.к. Люлин 5.

Апартаментът разполага с площ от 64 кв.м / входно антре, всекидневна, кухня, спалня, баня с тоалетна и закрита тераса. Намира се на единадесети етаж и се отоплява на електричество. Имотът е подходящ както за инвестиция, така и за лично ползване.

Местоположението му е в близост до супермаркет 'BILLA' и спирка на трамвай 8.
Районът е комуникативен, спокоен, с бърз достъп до околовръствен път и изхода на града. В квартала можете да намерите всичко необходимо в едно ежеднвеие: търговски магазини, пазар, разнообразен градски транспорт, бензиностанции, заведения и ресторанти.

Ако проявявате интерес към имота се свържете с нас на посоченият телефонен номер в обявата, като ще ви бъде необходим референтен номер на имота: 45047.

Особености
ЕПК
Асансьор
За контакт:
0877435459
Брокер:
Любомир Зарков
0882451723
Офис: ул. Твърдишки проход 23
Още оферти от брокера: Продава | Дава под наем | Купува | Наема