artemisestate01.imot.bg Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град София, Малинова долина
139 800 €
273 425.03 лв.

(1 969 €, 3 851.03 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:19 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 758 пъти.
Площ:
71 m2
Етаж:
2-ри от 4
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Схема на плащане 30/70 !

АРТЕМИС ЕСТЕЙТ ви представя двустаен апартамент в ж.к. Малинова Долина.

Продава се двустаен апартамент в ж.к. Малинова долина с площ 71 кв.м, разположен в новострояща се жилищна сграда с взет акт 14. Сградата ще бъде модерна, с луксозна фасада и красиви общи части. Районът е един от най-бързоразвиващите се в София, предпочитан заради спокойната среда, новата инфраструктура и близостта до ключови образователни и спортни обекти.
С възможност за покупка на паркомясто на стойност 20 000 евро.

Имотът разполага с функционално разпределение, подходящо както за семейства, така и за купувачи, търсещи комфорт и модерна жилищна среда. Просторната дневна зона с място за кухненски бокс и трапезария осигурява уют и светлина, просторна спалня, баня с тоалетна, складово помещение и тераса.

Едно от най-големите предимства на имота е изключително удобната локация - в непосредствена близост се намира детска градина, което прави жилището особено подходящо за семейства с малки деца. Районът е тих, зелен и развиващ се, като същевременно предлага бърз достъп до Студентски град, бул. Симеоновско шосе , големи хранителни магазини, спирки на градски транспорт и бъдещи метростанции.

Имот, който комбинира удобна локация, функционално разпределение и сигурност с напреднал етап на строителство отлично решение както за дом, така и за инвестиция.

Ако проявявате интерес към имота се свържете с нас на посоченият телефонен номер в обявата, като ще ви бъде необходим референтен номер на имота: 45199.